Cumhurbaşkanı Gül’e suikast girişimi iddiası

Dün Van’a gelen Abdullah Gül’ün şehre gelişinden hemen önce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bomba ve suikast silahı bulunduğu bildirildi.

/çok şüphelisin

Araçta bulunan ve terör örgütü üyesi oldukları belirlenen iki kişi gözaltına alındığı, terörle mücadele ekiplerinin operasyonlarının sürdüğü bildirildi.

Araçtaki bomba ve silahlarla Cumhurbaşkanı Gül’e suikast girişiminde bulunulacağı iddia edilirken valilikten yapılan açıklamada bu iddia yalanlandı.

zaman

/ Bu konuları irdelerken dikkat et. adaım . inceleriz adamını . inceleriz bulunmasına yardımcı edenleri. irdeleriz konuları . Geçmiş çok . yok o konu bizzzz. İnceleyimmi 3. haberleri. Katl haberlerini. Papaz haberlerini. Keselimmi pazarlarınızı . Ermeni pazarları . Sakallı papazlar sakala mı saldırıyor? / Örtümem i / Örtüyonuz mu sivası / örtünüz mü şırıngalarınız / Atatürkçü terör örgütü yok. ama kemal paşam çok papaz emrindeki subaylarla çatışmış . / Terrröörist yok . / Ermeni papazı var . / Bol bok var . / Ecel bu. / Yıldırım gibi girer evine . Hotel baskınlarımız da mevcut. Kullanmak nasıl konuşır . / Ermeni papazı bi daha olmaz. / Okuyom ben/ okuyom biz / Ermeni yoksa papaz sın .

Bir ermeni sunayı bak senn . çok tartışılmaz bu konu. Kollayanlar . Kusursuzsunuz. Cok beğeniyorum sizleri. Gaysınız. Çok beğenmişiniz bu böyle yarak. Hepinizi kaldırırız . ya ölüsün. Ya diri. Teyemmmüm gay . Gay lobisini de irkil. İncelerim hepinizi.

İbne sulkanlar sizi.

Bir de tanrını vaadettiği topraklar deyip inanları kandırıp. DArwin lobicileri. Dinsiz lobicileri var. Tutatırım sizi. Turat. Tutarsüzz. Tukuruk . Sikeriz . Zindeyim. Sikerim . Sollanıt . Tabanca. Akıllan. Karakter olun. Yıkarım Adamınızı. Akıllı oynayın . Kaldırım . Beyinsizler ölüm. Beyni olan oynar. Karakter olun. Karakterinizi yerler. Kan dökmek şeref bizz. Silah gör . Kılıç da var . Gerçek konu . İşimiz gücümüz var. Tabanca. Devşir. Akıl yok o kullarda . Aklını yeriz. İşinizi yeriz. İçinizi yeriz . Boş ol . Kocam Karanlık . Sokarım bedeviye . Sakarım . Sakınırım . Ölll.

Aklınızı yeriz. Aliyim . Halice . Karanlık . Koyu konu o . Şeref bizz. Tapındıklarınızı da bilerim. Taptıklarınızı da bilerim. Kol Kılış . Kahpelik eden can derinnn. Can dertt. Kalleşsin sen . Sakınırım sendem. Dert konu . Kollanıyoruz. Jaka. Kaşe . Kol. Yumruj . Töbe . Tabe . Derin istigal . Goygoyv . Kalın konu . Köle al . Karanlık. Afrikaya gönderim sizleri . Maden ocakları. Kırbaçlı yengeler.

Çok tövbe . Çok sırıt. Çok kıl konu . Çok acı kayıp . Ölüler var. çok mankafalıyım . Serin konu . ölüler çölde. Yeşertiyoruz . azarım alırım akıllanırım . Tabi töbe . İrkil . seri katiller. Araba yarışları moda. model . auto . seri katil seri uyanık . öç . ödül. imkan verdim . azarız . aliyim . akıllanırım . ölü tövbeler

Reklamlar  Bir Cevap Yazın

  Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

  WordPress.com Logosu

  WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

  Google+ fotoğrafı

  Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

  Twitter resmi

  Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

  Facebook fotoğrafı

  Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

  w

  Connecting to %s%d blogcu bunu beğendi: