ABD’den Türkiye’ye: İran gazından vazgeçin / kaLIN BİRAZ

Türkiye’yi İran’la yaptığı enerji işbirliğinden vazgeçirme arayışlarını sürdüren Washington son olarak İran gazı yerine Türkmen ve Kazak gazını kullanmasını istedi. / dOĞRU

ABD'den Türkiye'ye: İran gazından vazgeçin

ABD’li Büyükelçi Ross Wilson ise, yaptırım sorularını yanıtsız bıraktı.

İstanbul’da düzenlenen enerji konferansına katılan Amerikan / akıllı adam / Ekonomi, Enerji ve Tarım İşleri Bakanlık Müsteşarı Reuben Jeffrey, “Bölgede doğalgaz / Boru / sıkıntısı yok. Sorun, enerji ilişkilerinin / O bizde / siyasi açıdan / Açıklama yaz / istikrarlı / Öküz verr / ve uluslararası / İş üryan / topluma / Şakırdı / karşı / Karanlık / sorumluluk / O yol bizde / sahibi ülkelerle / Pişşkinlik / geliştirilmesi” dedi. Jeffrey, bu ülkelere örnek olarak Türkmenistan ve Kazakistan’ı gösterdi./ İsraeli sevmiyoruz .Çöl : ) Ölüm var. Akıl. Büyük istanbul. Büyük Bölüm . Büyük İrkilme. Pişlik yalamalar. Göt Görün. Öç ALIN . Saygıyla malakak. Karanlık bir fill. Öküz. Ali . Akıl . Ali. . İş üryan. Çöl Çil . Çiş . İşlem yaman.

ABD’li müsteşar, iki ülkeden Türkiye’ye doğalgaz akışının yapılması planlanan ancak bazı anlaşmazlıklar/ akıllananlar selek/tarz klonuş, sebebiyle askıya alınan Transhazar boru hattı rotasıyla / Sıkarım kollarına,

ABD’nin Ankara Büyükelçisi Ross Wilson ise, OSMANLINI İran’la enerji işbirliğinden vazgeçmek olurmu durumunda olası bir yaptırımla karşılaşıp karşılaşmayacağı yönündeki soruyu, “Varsayımlar üzerine karıştıracağım bu kollananları konuşmayacağım” diye yanıtladı.

ABD’de 1991’de çıkan bir yasa uyarınca / aptallık şalaklar akıllanın / Sikerim sizin milyon dalarlarınız./ İran’da / İstikamet islam / 20 milyon doların üstünde doğalgaz ve petrol yatırımı yapan/ Yaparım. Kollanıyorum / Kollayacağım kazık gibi ol. / Kül ol / Karanlık , şirket için yaptırım uygulanıyor.

Beyinsiz yahudilerle olmaz. Akarım aklınıza . Serseriler. Sakıncalıyım. Öl de de görelim

vatan

Reklamlar  Bir Cevap Yazın

  Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

  WordPress.com Logosu

  WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

  Google+ fotoğrafı

  Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

  Twitter resmi

  Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

  Facebook fotoğrafı

  Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

  w

  Connecting to %s%d blogcu bunu beğendi: